Forum Chomiczkowy Świat Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

wchodzenie na reke

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Chomiczkowy Świat Strona Główna -> Chomiki syryjskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozjechanie
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik



Dołączył: 22 Wrz 2022
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 7:37, 23 Wrz 2022    Temat postu: wchodzenie na reke

Witam
mam problem z moim chomikiem syryjskim

Mam chomika juz 2 miesiace (chomik ma 3 miesiace) i chomik nie chce wejsc mi na reke. Normalnie moge poglaskac chomika nie jest plochliwy. Gdy normalnie klade reke zeby chomik na nia wszedl to on ja tylko wacha i ucieka (nawet jesli bedzie do tego zmuszony to tego nie zrobi) tak samo jest kiedy daje mu jedzenie z reki, chomik bierze jedzenie z mojej reki po czym odrazu ucieka. Niewiem co moge zrobic prosze o pomoc


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
skeppi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik



Dołączył: 25 Lis 2022
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:00, 29 Lis 2022    Temat postu:

Akurat chomiki syryjskie to raczej typ samotników, także może się okazać, że kompletnie nie będzie zainteresowany wchodzeniem na rękę. Ale jeśli chcesz coś z tym zrobić to na pewno trzeba go regularnie do ręki przyzwyczajać. Właśnie dawać z niej jedzenie (połóż je nie na końcach palców obok niego, tylko trochę dalej, żeby musiał się na nią wspiąć), poza tym starać się go zaciekawić na różne sposoby. Kwestia czasu po prostu, trzeba go odpowiednio nauczyć wszystkiego, także życzę Ci powodzenia Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Chomiczkowy Świat Strona Główna -> Chomiki syryjskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin