Forum Chomiczkowy Świat Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Jakie zabawki można dać chomiczkowi?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Chomiczkowy Świat Strona Główna -> Klatka i akcesoria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mazia242
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik



Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Witostowice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 19:51, 20 Maj 2017    Temat postu: Jakie zabawki można dać chomiczkowi?

Mam chomiczkę. Jej klatka jest wyposażona w: poidełko, miseczkę, kołowrotek i dwie drabinki prowadzące na pięterka. Jakie zabawki dokupić chomikowi?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
alicehaas24
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik



Dołączył: 27 Gru 2022
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 11:34, 27 Gru 2022    Temat postu: Jakie zabawki dać chomiczkowi?

Osobiście jestem za tworzeniem własnoręcznych zabawek, bo w sklepie jest dużo plastiku Confused choć możesz kupić kolbę tylko zwracaj uwagę na skład żeby nie była klejona miodem tylko np. pieczona w piecu i lepiej z samymi ziarnami. Całkiem dobre są drewniane zabawki czyli tunele, ciuchcie itp tylko zwracaj uwagę na rozmiar, jak dziury są za małe to pieniądze w błoto Wink z doświadczenia wiem że różne huśtawki się nie sprawdzają no ale każdy chomik jest inny Wink jeśli wolisz domowe to przede wszystkim rolki papierowe! każdy znany mi chomik je uwielbia! jeśli znudzi ci się pojedyncza rolka, możesz porobić różne tunele, paśniki, lub posklejać poziomo na kształt piramidy. Cokolwiek sobie wymarzysz Laughing możesz też wsadzić zwierzątku różne gałązki czy drewienka do otrzenia ząbków tylko nie mogą być iglaste! chomiki też lubią szukać jedzenia w trocinach Razz
mam nadzieję że pomogłam Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Chomiczkowy Świat Strona Główna -> Klatka i akcesoria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin